شرکت امیدبوم

درباره ما

شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان (امیدبوم) فعالیت خود را از بهار 1388 با هدف‌گذاری “خلق ارزش برای ذینفان در حوزه سامانه های رایانه ای بانکی و پرداخت آغاز نموده است. شرکت امیدبوم، از بهار 1401 با تغییراتی در هیئت مدیره خود در جهت کمک به تحقق راهبردهای مصوب بانک سپه به عنوان بزرگترین بانک دولتی کشور و شعار تحول گرایانه “سپه در مدار تحول دیجیتال” فعالیت خود را با مأموریت جدید از سر گرفت.

در حال حاضر، شرکت امیدبوم با راه اندازی کارخانه هوشمند سازی و نوآوری امیدینو در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و طی تفاهم نامه همکاری فی مابین بانک سپه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های دانش بنیان کشور، افزایش سهم دانش در زنجیره ارزش فعالیت های شرکتهای بزرگ و ارتقای زیست بوم نوآوری و کارآفرینی، پاسخ به نیازهای فناورانه و اولویت‌های حوزه هوشمندسازی کشور به اتکای شرکت های دانش بنیان و فناور، حمایت از شکل گیری و توسعه کسب و کارهای جدید، نوآورانه و فناورانه دارای پتانسیل ملی و بین المللی و در نهایت ایجاد هاب نوآوری حوزه هوشمندسازی و ارتباط هدفمند با فعالین داخلی و بین‌المللی این حوزه به منظور اشتراک دانش و تجربه گام بردارد.

همچنین شرکت امیدبوم در راستای اهداف و مأموریت های تعیین شده از طرف بانک سپه، پروژه های (نئو بانک امید، سویچ اعتباری، سامانه های تأمین مالی، باشگاه مشتریان را در دستور کار خود دارد.

دراین راستا پیاده سازی عملی سیستم های مدیریت نوین، توجه به توسعه و بالندگی منابع انسانی دانشگر به عنوان مهمترین سرمایه های سازمانی، بهره گیری از دانش و تخصص روزآمد و همچنین خلاقیت و نوآوری به عنوان موتور محرکه این شرکت مهمترین اولویت های این مجموعه برای تولید و ارائه محصولات خلاقانه و نوآورانه و کسب رضایت مشتریان و خلق ارزش برای ایشان می باشد.