شرکت امیدبوم

آیین افتتاحیه کارخانه هوشمندسازی و نوآوری شرکت امیدینو با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ، مدیرعامل بانک‌ سپه، مدیرعامل شرکت امید بوم،‌ دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت امیدبوم روز شنبه اول بهمن ماه 1401 ، آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه، با تشکر از حمایت معاونت علمی ریاست‌جمهوری گفت: «منشأ راه‌اندازی کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدبوم حمایت از معاونت علمی ریاست‌جمهوری بوده است.»

او با بیان اینکه از نگاه بانک سپه راه‌اندازی چنین مجموعه‌ای راهبردی و ضروری بود توضیح داد که این محوطه برای فعالیت دیگری در نظر گرفته شده بود؛ اما ضرورت کارخانه نوآوری به حدی بود که از آن پروژه چشم پوشیدیم. در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال از سایر کشورها عقب‌تریم برای پر کردن این شکاف به تلاش‌ و همکاری‌ بانک‌ها نیاز داریم.

دکتر ابراهیمی صراحتاً بیان کرد که توسعه اقتصاد دانش‌بنیان الزامی است و حضور بانک‌ها به‌واسطه ظرفیت‌هایشان، امکانات و منابعی که دارند در کنار موضوعات دانشی ضروری است.

مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد که باتوجه‌به دستور رهبر کشور  بانک انقلابی سپه به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک کشور در این زمینه قد علم کرده است، بر سایر بانک‌ها و کسب‌وکارها نیز ورود به این حوزه واجب است. او در بخشی دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد که این بانک علاوه بر موضوعات بانکی به مسائل  برق و گاز و آب ورود کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *