شرکت امیدبوم

به گزارش روابط عمومی شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان، محمدمحسن صدر با اعلام این خبر افزود، باتوجه به نامگذاری سال 1401 به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، با درایت مدیران ارشد بانک سپه ایجاد زیست بوم هوشمندسازی و نوآوری در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته و تعامل سازنده با مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم چنین ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، جلسات متعدد کارشناسی صورت پذیرفت و با تأیید نهادهای بالادستی بحث ایجاد اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور با محوریت هوشمندی در کسب و کارها و فرایندها به منظور ارائه خدمتی نوین برای افزایش بهره وری و اعتلای کشور در دست اقدام قرار گرفت.

 

صدر با بیان انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک افزود: با حمایت ویژه مدیرعامل و قائم مقام محترم بانک سپه، عقد تفاهم نامه همکاری مشترک در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد و در کمتر از 2هفته کاری، تجهیز، احداث و آماده سازی فضای فیزیکی کارخانه به همت مدیران و همکاران خدوم در مجموعه بانک سپه و هولدینگ امید به سر انجام رسید.

 

مدیرعامل شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان افزود: امیدواریم با بهره برداری نهایی از کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدبوم فضایی جدید در زیست بوم علم و فناوری کشور به منظور اتصال مستقیم شرکت های دانش بنیان و فناور ، بازار و صنعت را شاهد باشیم.

دکتر صدر

باتوجه به نامگذاری سال 1401 به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، با درایت مدیران ارشد بانک سپه ایجاد زیست بوم هوشمندسازی و نوآوری در دستور کار قرار گرفت.

Summary

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *